04-06-2026, 08:11
Svetlin to jeden z ciekawszych graczy w lidze na tej pozycji. Podobny do Kozubala. Niestary, a dodatkowo ostatnie sezony to regularna gra bez kontuzji. Jak mówią, bardzo dobry fizycznie i intensywny. Duży też plus, że sprawdzony w lidze.
Nie wiem, ale wydaje mi się że w granicach tych 1,5 bańki to ciężko znaleźć kogoś ciekawszego.
Może pod koniec okna albo na wypożyczenie.
Nie wiem, ale wydaje mi się że w granicach tych 1,5 bańki to ciężko znaleźć kogoś ciekawszego.
Może pod koniec okna albo na wypożyczenie.
