04-06-2026, 11:16
Odnośnie tego zawodnika z Korony, to ich forum bardzo ubolewa.
"Najlepszy zawodnik", "nigdy nie było w Koronie tak technicznego zawodnika", "minimum 3 mln Euro"
"Najlepszy zawodnik", "nigdy nie było w Koronie tak technicznego zawodnika", "minimum 3 mln Euro"
