04-06-2026, 11:20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2026, 11:26 przez SpokoLoko.
Powód edycji: Żelizko to nie Żelazko
)
Inch by inch. Umówmy się, na kontraktowanie samych graczy na poziomie Palmy jeszcze nas nie stać. Mając w perspektywie grę na 3 frontach nie widzę problemu, żeby podpisywać wyróżniających się piłkarzy z ekstraklasy. Biorąc pod uwagę, że zdobyliśmy MP to praktycznie każda drużyna jest od nas "słabsza", ale jeżeli trener/skauci/komitet transferowy uznają, że dany gracz uzupełni/podniesie jakość zespołu trzeba im zaufać. Ten Svetlin stosunkowo młody (potencjał sprzedażowy), w dodatku reprezentant kraju, uniwersalny może grać na 8 jak i na 6, niezły technicznie z dobrym podaniem. Zieliński podkreśla zawsze, że jest filarem jego zespołu. Pokonuje zazwyczaj największy dystans w zespole. Box to box. Moim zdaniem dobrze wpisuje się w filozofię gry Lecha. Powyższe jak sprawdziłem po opiniach potwierdzają kibice Korony pisząc nawet, że to najlepszy ich gracz i są mocno wkurwieni plotką o jego odejściu. Bonus - przychodząc będzie chciał coś udowodnić, zdobyć trofeum, być częścią tej zajebistej rodziny Lecha jaka się wytworzyła.
edit: gracz betonów to Żelizko a nie Żelazko.
edit: gracz betonów to Żelizko a nie Żelazko.
