04-06-2026, 11:51
Ten Svetlin to chyba w miejsce Kozubala bardziej. Cos pomiedzy 6 a 8. Ale jakoś nie wierzę żeby nasi zapłacili tyle za zawodnika z Ekstraklasy
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |