04-06-2026, 12:33
(04-06-2026, 12:29)Antonio napisał(a): Murawski przyszedł z tureckiego spadkowicza a Douglas ze szwedzkiego. Sousa z portugalskiego.
Hakans z norweskiego drugoligowca, Rodriguez z hiszpańskiego a Jagiełło włoskiego. Ishak przyszedł z niemieckiego.
Thordarson z Islandii.
Svetlin jest zły bo gra obecnie w Koronie. Rok temu był ok bo grał dla mistrza Słowenii i doszedł do1/4 finału LKE?
Antonio króciutko. Sto procent racji.
Wgl apropo farmazonów, to skończyła się saga z Palmą, który już u nas był, potem już temat miał być zamknięty, żeby skończyło się na tym, że jednak u nas jest. A już zaczyna się saga z Lisem.
Wczoraj był news, że turcy chcą zaledwie bańkę euro. A już dzisiaj czytam, że minimum dwie bańki, bo są inni chętni. XD Zaraz przeczytamy, że Lis nie dla nas, potem, że jednak już prawie podpisał. I tak do będzie przez najbliższy czas.
