Nie no teraz to bierzemy tylko z zespołów które przynajmmiej trzy ostatnie sezony grały w LM. Lodu!
Skąd u nas taka megalomania? No chyba nie stąd że mamy do wydania jeszcze całe 6 mln E na 5 zawodników. Kalkulatory do rączek proponuję i analizę wycen zawodników.
Potrzebujemy zawodników różnych na różne rozgrywki i pod różnych przeciwników. A nie pod linijkę jak u Papszuna
Skąd u nas taka megalomania? No chyba nie stąd że mamy do wydania jeszcze całe 6 mln E na 5 zawodników. Kalkulatory do rączek proponuję i analizę wycen zawodników.
Potrzebujemy zawodników różnych na różne rozgrywki i pod różnych przeciwników. A nie pod linijkę jak u Papszuna
