Po tt lata radar porównawczy dla ŚP z minionego sezonu, z ligi, Kozubal vs Svetlin. I jest on bardzo wyraźny na korzyść Słoweńca. Nie wiem jak by to wyglądało w przypadku Jakubczyka, Żelizki (tutaj raczej słabo w defensyfie) czy Kocaby, ale nie wydaje mi się, że oni mogliby się do tych wyników zbliżyć, bazując tylko na oku oglądającym mecze Ekstraklasy.
Koroniarze też płaczą, że to ich najlepszy grajek. Coraz bardziej jestem na tak, brałbym tego piłkarza do nas.
Koroniarze też płaczą, że to ich najlepszy grajek. Coraz bardziej jestem na tak, brałbym tego piłkarza do nas.
