04-06-2026, 13:58
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2026, 14:00 przez Róża.
Powód edycji: Dopisek do Skorpiona.
)
Weżcie na wstrzymanie. Żaden Svetlin tutaj nie trafi, jak tak wam się on podoba to ja nie mam pytań. I jeszcze Nalepe z Janickim do kompletu i heja. Golizadeha to warto byłoby wziąć nawet ze Szturmu Janikowo ale słoweńcy to niech sobie grają w Wieczystej.
Brawo Skorpion, właśnie o to mi chodzi. My musimy budować zespół na graczach zaprawionych w rywalizacji o grube cele a nie takich co w meczu o wszystko strzelą z karnego w poprzeczkę.
Brawo Skorpion, właśnie o to mi chodzi. My musimy budować zespół na graczach zaprawionych w rywalizacji o grube cele a nie takich co w meczu o wszystko strzelą z karnego w poprzeczkę.
