04-06-2026, 15:19
Generalnie to nie widzę tu megalomani w oczekiwaniu na transfery, raczej spokój wynikający z tego że uwierzyliśmy Zarządowi, że wykupiliśmy Palmę I wszystko idzie w dobrym kierunku. Widzę tu raczej rzeczowe dyskusje jak choćby ze Svetlinem - osobiście nie mam zastrzeżeń do jakości Piłkarza a jedynie mam obawy co do profilu. Jeśli zaś ma być za Kozubala a przyjdzie ktoś do rywalizacji z Murawskim to podpisuję obiema rękoma. Jest jeszcze opcja że odchodzimy od "szóstki przecinaka" to co graliśmy w kilku meczach wiosną.
Póki co jest dobrze. Palma na pokładzie, wiara że idziemy w dobrym kierunku i tylko czekać na dobre losowanie i kolejnych Zawodników.
Co do Lisa to zobaczymy, generalnie Bramkarze nie są w cenie więc nie oczekuję zarówno kokosów za Mrozka jak i tego że mielibyśmy położyć dwie bańki za Lisa
Póki co jest dobrze. Palma na pokładzie, wiara że idziemy w dobrym kierunku i tylko czekać na dobre losowanie i kolejnych Zawodników.
Co do Lisa to zobaczymy, generalnie Bramkarze nie są w cenie więc nie oczekuję zarówno kokosów za Mrozka jak i tego że mielibyśmy położyć dwie bańki za Lisa

