(04-06-2026, 15:55)Skorpion napisał(a): Palma pokazał, że potrafi przyszedł pokazał się przez sezon został wykupiony. A ten Pan z Korony? 11 miejsce wpierdol od takich potęg jak Pogoń czy Lechia. Klub który nie gra o nic. Spokój cisza, wakacje w kwietniu jak będzie utrzymanie. Jest to inny rodzaj piłkarza niż Palma.Innym jest bo gra na innej pozycji. Palma pokazał dopiero jak przyszedł do nas. Wcześniej coś tam pograł w Hondurasie, Grecji i głebokich rezerwach Celticu. Ja wszystko rozumiem ale my nie kupujemy pierwszoplanowych piłkarzy z pierwszoplanowych klubów.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |
