04-06-2026, 16:31
(04-06-2026, 16:28)Zabal napisał(a):(04-06-2026, 15:55)Skorpion napisał(a): Palma pokazał, że potrafi przyszedł pokazał się przez sezon został wykupiony. A ten Pan z Korony? 11 miejsce wpierdol od takich potęg jak Pogoń czy Lechia. Klub który nie gra o nic. Spokój cisza, wakacje w kwietniu jak będzie utrzymanie. Jest to inny rodzaj piłkarza niż Palma.
Palma pokazał dopiero u nas że potrafi skąd wiesz że ten z Korony nie pokaże?
Jak dobrze że kibice nie decydują o transferach bo byśmy mieli tu totalny rozpierdol.
Ale byśmy tu pakę mieli wtedy
