04-06-2026, 22:12
(04-06-2026, 21:25)Skorpion napisał(a): Ale przez rok był wypożyczony. Jakby był tragiczny to za miesiąc nikt by o nim nie pamiętał. Sprawdził się na wypożyczeniu to został kupiony. A tutaj kupimy zawodnika Korony który jak nie wypali to będzie sobie siedział na wakacjach w Lechu.
Skorpion daj już spokój. Tak wiemy że Palma się sprawdził
Może ten Svetlin też się sprawdzi. Narazie to jest graczem Korony więc spokojnie
