04-06-2026, 23:50
Mam trochę info z okołoklubowych kręgów na temat Milicia. Coraz bardziej problematyczne jest jego zdrowie. Nigdy nie grał od deski do deski, ale w ostatnich miesiącach to się pogłębiło. Antonio robi się zwyczajnie szklany. Spada mu butelka na nogę i od razu trzy tygodnie przerwy. Wyniki szybkościowe też już nie te . Krąg powiedział, że będzie zdziwiony jeśli podpiszą z nim nowy kontrakt, bo to "mało logiczny" na ten moment ruch. Co nie oznacza, że tego jednak nie zrobią...
