05-06-2026, 10:05
jeśli weźmiemy, zaczniemy brać co sezon 1-2 wyróżniających się piłkarzy z ligi, to spełni się moje marzenie nr 3.
nie każdy magik z tego lepszego świata się wpasuje w naszą dziwnie wymagającą ligę, dlatego potrzebujemy i takich, i dobrych ogranych ligowców.
nie każdy magik z tego lepszego świata się wpasuje w naszą dziwnie wymagającą ligę, dlatego potrzebujemy i takich, i dobrych ogranych ligowców.
