Na lepszych czyli na kogo? Z lepszych lig realnie stać nas na nic nie mówiące nam nazwiska, jakieś odpady z tych klubów. I niby skąd ta gwarancja, że się w Polsce taki grajek sprawdzi? Był wrzucony niedawno temat Ismy Ruiza z Cordoby (swoją drogą na papierze ciekawy temat). Typ grający w LaLiga2, finalnie z naszego punktu widzenia to kompletny random, ZERO gwarancji, że się sprawdzi w lidze, nie mówiąc już o Lechu. W czym on lepszy jest od Svetlina, ogranego w Europie, w Ekstraklasie, z bliższego kręgu kulturowego i na dodatek młodszego?
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |
Browsing: TonyJJ, 8 gości
