05-06-2026, 10:41
Mi podoba się kierunek w postaci, np. pozyskania tego Rumuna Kevina Ciubotaru z FC Hermannstadt.
To jest właśnie model, który mając dobry skauting, duży dział naukowy, itd. powinien nas interesować. Czyli wyciąganie takich nieoczywistych zawodników, którzy mogą stanowić wartosc dodaną w innym środowisku.
Svetlin czy ten Ruiz to już bardziej oczywiste kierunki i to taki pewnie nas sufit jeśli chodzi o definitywny transfer. Oczywiście zakładając, że na ten moment nie będziemy robić kilku transferów za 4 bańki na okno.
Czy Svetlin czy Ruiz to wydatek na poziomie 2 baniek tak realnie. A już widać teraz, że pismaki wypisują ile to nie mamy kasy i jak tak dużo będziemy wydawać, to każdy z klubów, szczególnie polskich, będzie windował nam ceny. I może być trochę tak jak pisze Jerry, że teraz Koroniarze postawią się okoniem, a pod koniec sierpnia opierdolą go jakimś Turkom za bańkę euro płatna w dziesięciu ratach.
To jest właśnie model, który mając dobry skauting, duży dział naukowy, itd. powinien nas interesować. Czyli wyciąganie takich nieoczywistych zawodników, którzy mogą stanowić wartosc dodaną w innym środowisku.
Svetlin czy ten Ruiz to już bardziej oczywiste kierunki i to taki pewnie nas sufit jeśli chodzi o definitywny transfer. Oczywiście zakładając, że na ten moment nie będziemy robić kilku transferów za 4 bańki na okno.
Czy Svetlin czy Ruiz to wydatek na poziomie 2 baniek tak realnie. A już widać teraz, że pismaki wypisują ile to nie mamy kasy i jak tak dużo będziemy wydawać, to każdy z klubów, szczególnie polskich, będzie windował nam ceny. I może być trochę tak jak pisze Jerry, że teraz Koroniarze postawią się okoniem, a pod koniec sierpnia opierdolą go jakimś Turkom za bańkę euro płatna w dziesięciu ratach.
