05-06-2026, 13:47
(05-06-2026, 13:40)Antonio napisał(a):(05-06-2026, 13:07)Róża napisał(a): Celtik, Feyenoord, Anderlecht.
To może zamiast kusić Pululu lepiej postawić na Fiabemę? Lech jest lepszy niż Jaga.
Przerąbane to ma takie PSG. Nie mają skąd kupić kolejnych zawodników. Gdyby nie wygrane karne to chociaż z Arsenalu mogliby kogoś sprowadzić
