05-06-2026, 18:15
Wyjęcie kogoś z Rakowa, Jagi, Górnika. Ten Tamar mnie nie przekonuje. Ale może ma to coś. Pytanie tylko czy dwa miliony euro to nie za dużo za niego.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |