05-06-2026, 18:50
Ok ok. Ilu było takich co błyszczeli w Koronach, Arkach czy innych Łęcznych a potem przychodziło pograć przy 30 tys widzów którzy wymagają o ważne cele a nie o puchar sołtysa Opola i była sraczka i lipa. To jest dwa miliony euro nie jesteśmy PSG żeby wywalać siano w błoto. Jeśli uważacie, że się sprawdzi ok. Przyjmuje waszą wiedzę do wiadomości, tylko żeby potem nie było płaczu bo innego nie będzie (patrz przykład Agnero)
