05-06-2026, 18:53
(05-06-2026, 18:15)Skorpion napisał(a): Wyjęcie kogoś z Rakowa, Jagi, Górnika. Ten Tamar mnie nie przekonuje. Ale może ma to coś. Pytanie tylko czy dwa miliony euro to nie za dużo za niego.
A nie przekonuje Cię, bo nie obejrzałeś 900 minut jego gry, a zaledwie 450 i na tej podstawie nie jesteś w stanie jeszcze wyrobić sobie opinii? Masz rację, rzetelność ponad wszystko, nie bądźmy pochopni. Obejrzyj jeszcze trochę, bo przecież oglądałeś go w grze, prawda? O co ja zresztą pytam, oczywiście oglądałeś...
