05-06-2026, 18:58
I po co ten sarkazm? Kupimy kolesia z Korony która zgarnęła na piz.. od Chojniczanki Lechii czy innej Pogoni. Chłop nie wypali a innego nie będzie. Tylko o to mi chodzi. Jeśli klub uzna, że chcą go bo jest im potrzebny to spoko.
