05-06-2026, 19:02
Byli tacy, co błyszczęli w mistrzowskiej Wiśle, w mistrzowskiej Jadze, przychodzili do nas i była kupa. Nawet dwóch takich w kadrze aktualnie mamy. Zatem da się dorobić narrację do wszystkiego.
Rozumiem że sam zawodnik może nie przekonywać bo coś, ale narzekanie że przychodzi z Korony wg mnie jest jednak nieco kuriozalne.
Wywiad ze Svetlinem budujący, dobry znak. Oby szybko do nas dołączył.
Rozumiem że sam zawodnik może nie przekonywać bo coś, ale narzekanie że przychodzi z Korony wg mnie jest jednak nieco kuriozalne.
Wywiad ze Svetlinem budujący, dobry znak. Oby szybko do nas dołączył.
