05-06-2026, 19:10
(05-06-2026, 18:58)Skorpion napisał(a): I po co ten sarkazm? Kupimy kolesia z Korony która zgarnęła na piz.. od Chojniczanki Lechii czy innej Pogoni. Chłop nie wypali a innego nie będzie. Tylko o to mi chodzi. Jeśli klub uzna, że chcą go bo jest im potrzebny to spoko.
Svetlin popykał też w LKE m.in. zaliczając 180 minut z Fiorentiną, walnął kastę Apoelowi Nikozja czy Basaksehirowi. Grał też w reprezentacji Słowenii czy walczył o mistrzostwo swojego kraju.
Inny kandydat, przykładowo ten Isma Ruiz, to grał jedynie w LaLiga2 pykając sobie w słonecznej Hiszpanii całe życie.
Patrząc na samą ich charakterystykę i dotychczasową karierę to w mojej ocenie Svetlin ma większą szansę się sprawdzić. Wie już jak grać w naszej lidze, wie jak to jest posmakować pucharów no i wie co to gra w kadrze swojego kraju. Ruiz może być super grajkiem, Hiszpanie w Polsce się sprawdzają, ale to jest loteria czy da radę w polskiej fizycznej lidze jak tam jakiś przecinak z Termalici czy innej Legii wjedzie ci w nogi.
