05-06-2026, 19:15
(05-06-2026, 18:58)Skorpion napisał(a): I po co ten sarkazm? Kupimy kolesia z Korony która zgarnęła na piz.. od Chojniczanki Lechii czy innej Pogoni. Chłop nie wypali a innego nie będzie. Tylko o to mi chodzi. Jeśli klub uzna, że chcą go bo jest im potrzebny to spoko.
To by się trzymało kupy i przynajmniej stało koło logiki, gdyby w meczach z Chojniczanką, Lechią czy inną Pogonią jedenastka Korony składałaby się z jedenastu Svetlinów. Stety, niestety, to gra zespołowa, a nie atak klonów.
