@Skorpion Zluzuj majty i nie rób siary na dzielni jak mówi moj dziesięcioletni Chrześniak. Widziałeś jego grę? Sprawdziłeś to co piszą na forum albo transfermarkt? Mistrz Słowenii, zdobywca Pucharu Słowenii, jeden z najlepszych zawodników drużyny ćwierćfinalisty LKE. To nie jest jednosezonowiec a to że Korona go kupiła to udało się jej jak ślepemu poruchać.
@Kefas9494 jeśli rzeczywiście tak mówił to znaczy że i na zewnątrz widać że jesteśmy najlepszym rozwiązaniem w Polsce dla Piłkarzy- tu się wszystko zgadza, organizacja, sukces sportowy, cele i rozwój, piękna piłka (w skali naszej ligi) i najlepsze miejsce do życia.
@Kefas9494 jeśli rzeczywiście tak mówił to znaczy że i na zewnątrz widać że jesteśmy najlepszym rozwiązaniem w Polsce dla Piłkarzy- tu się wszystko zgadza, organizacja, sukces sportowy, cele i rozwój, piękna piłka (w skali naszej ligi) i najlepsze miejsce do życia.
