05-06-2026, 19:27
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2026, 20:09 przez Jerry2015.
Powód edycji: Edit
)
Myślę że wszystko w tym temacie już zostało napisane
Poczekajmy co się wydarzy. Juz 3 mln krążą. Mowilem ze wolą zbankrutować niż sprzedać go do Lecha
Poczekajmy co się wydarzy. Juz 3 mln krążą. Mowilem ze wolą zbankrutować niż sprzedać go do Lecha
