05-06-2026, 22:08
Lech celuje w piłkarza ogranego w Koronie, na eliminacje do LM.
Trochę kamyczek do ogródka naszego skautingu że takiego świetnego piłkarza nie kupiliśmy rok temu za te 800tys EUR za ile kupiła go Korona i w tym okienku mamy za niego płacić minimum 2mln EUR.
Trochę kamyczek do ogródka naszego skautingu że takiego świetnego piłkarza nie kupiliśmy rok temu za te 800tys EUR za ile kupiła go Korona i w tym okienku mamy za niego płacić minimum 2mln EUR.
