06-06-2026, 09:48
(06-06-2026, 08:24)Róża napisał(a): Po doświadczeniach z gry w pucharach mieliśmy szukać lepszego Oumę a tu wiara broni zawodnika Korony, którego Muraś zje fizycznie na pierwszym treningu. Oby to była zmyłka dla Wieczystej i Widzewa.
Nie przesadzaj. Svetlin to dobry zawodnik. A Murawski przychodził do nas z wyśmiewanej tu tureckiej prowincji. Tak gwoli przypomnienia
