(06-06-2026, 08:24)Róża napisał(a): Po doświadczeniach z gry w pucharach mieliśmy szukać lepszego Oumę a tu wiara broni zawodnika Korony, którego Muraś zje fizycznie na pierwszym treningu. Oby to była zmyłka dla Wieczystej i Widzewa.
A coś Ty się tak na tego Svetlina zawziął? Bo to już lekko poza racjonalnością.
Wszystkie Twoje argumenty to jest gdybanie, a nie fakty. A moze sobie poradzi z Murasiami? Jak na razie daje radę. W arcyfiozycznej lidze co tydzień gra z kolejnymi Murawskimi. I to w klubie przecinaków, którzy zawsze robią fizyczny chlew na boisku i zamieniają mecz w kopaninę. I gra i żyje i nawet mu to wychodzi.
