06-06-2026, 10:58
Tyle gadania o Svetlinie w kontekście Lecha, że czuję, że finalnie nic z tego nie będzie 
Te 3 mln, które ostatnio śmigają jeżeli są prawdziwą informacją myślę, że zamykają temat.

Te 3 mln, które ostatnio śmigają jeżeli są prawdziwą informacją myślę, że zamykają temat.
