06-06-2026, 11:32
Ten Dorsch wydaje się bardzo ciekawym zawodnikiem. Doświadczony, podstawowy gracz od dłuższego czasu w Bundeslidze. Płacili za niego sporo siana. Chociaż pewnie zaraz będą komentarze, że niski i ze spadkowicza (sic!). A wiadomo, chcesz grać jak spadkowicza to sprowadzają grajków ze spadkowicza. 
Ale ogólnie myślę, że to jest presja na Svetlina i Koronę. Akurat wyszło info od dziennikarzy i to taka wyraźna informacja skierowana do kielczan. Słuchajcie, jak nie dacie normalnej ceny, to my zaraz weźmiemy kogoś innego, a wy zostaniecie z grajkiem, który otwarcie mówił, że chce odejść. Więc będzie kwas w drużynie, a za to nie będzie siana.

Ale ogólnie myślę, że to jest presja na Svetlina i Koronę. Akurat wyszło info od dziennikarzy i to taka wyraźna informacja skierowana do kielczan. Słuchajcie, jak nie dacie normalnej ceny, to my zaraz weźmiemy kogoś innego, a wy zostaniecie z grajkiem, który otwarcie mówił, że chce odejść. Więc będzie kwas w drużynie, a za to nie będzie siana.

