06-06-2026, 16:32
Nom w razie transferu LIsa (choć jak nie ma sms-u z klubu, to transferu nie ma, nie ważne co piszą dziennikarze), lepiej posadzić Mrozka na ławie niech pokornieje!, zamiast go sprzedać. Ma to sens.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |