06-06-2026, 18:15
Jak dla mnie czepiacie Mrozka.
Nie powiedział nic takiego czego nie miał prawa myśleć. Czy to źle, że powiedział coś o czym każdy na jego miejscu by miał prawo myśleć? Może nie każdy ale ja uważam, że nie powiedział nic takiego.
Ma też swoje marzenia, ambicje.
A Kozubal jak dla mnie nie zrobi niestety kariery na zachodzie głównie przez charakter bo ten z kolei w drugą stronę za bardzo. Chciałbym się mylić.
Tak przy okazji mega zgadzam się z Puchaczem a propos naszych wychowanków.
Nie powiedział nic takiego czego nie miał prawa myśleć. Czy to źle, że powiedział coś o czym każdy na jego miejscu by miał prawo myśleć? Może nie każdy ale ja uważam, że nie powiedział nic takiego.
Ma też swoje marzenia, ambicje.
A Kozubal jak dla mnie nie zrobi niestety kariery na zachodzie głównie przez charakter bo ten z kolei w drugą stronę za bardzo. Chciałbym się mylić.
Tak przy okazji mega zgadzam się z Puchaczem a propos naszych wychowanków.
