06-06-2026, 19:54
Co do Bramkarzy to bądźmy realistami - przyjście Lisa oznacza transfer Mrozka, bardzo dobrze, niech Chłop realizuje swoje marzenia- będę trzymał kciuki. Uważam, że warto go też godnie pożegnać jeśli będzie okazja. To że nie robimy problemów przy transferach, że Zawodnik ma określoną ścieżkę rozwoju plus poukładany Klub z sukcesami oznacza że coraz więcej będzie Tamarów Chcę do Lecha i chuj Svetlinów.
