06-06-2026, 20:24
Z ostatnim jestem za.
Co do kibicowania - zawsze Argentyna. Chociaż w tym roku te mistrzostwa, jak rzadko, mnie jeszcze nie ruszają.
Co do kibicowania - zawsze Argentyna. Chociaż w tym roku te mistrzostwa, jak rzadko, mnie jeszcze nie ruszają.
