06-06-2026, 21:14
Ja zawsze za Hiszpanią, poza naszymi oczywiście.
Mistrzostwa jak zwykle chętnie obejrzę, choć teraz będzie większy problem przez różnicę czasu. Natomiast przez powiększenie liczby drużyn w grupach będzie mniej hitowo zapowiadających się starć, a i łatwiej będzie wyjść z grupy, więc stawki meczów też będą pewnie mniejsze. Ogólnie moim zdaniem kiepska decyzja.
Mistrzostwa jak zwykle chętnie obejrzę, choć teraz będzie większy problem przez różnicę czasu. Natomiast przez powiększenie liczby drużyn w grupach będzie mniej hitowo zapowiadających się starć, a i łatwiej będzie wyjść z grupy, więc stawki meczów też będą pewnie mniejsze. Ogólnie moim zdaniem kiepska decyzja.
