Zdecydowanie Curacao
Poważnie to smutna będzie ta impreza. Nie ma nas i nie ma Italii której zawsze kibicuję. Pozostaje Hrvatska, Hiszpania i oczywiście mój Sąsiad z chorągiewką
Edit. Zgadzam się z Pawlisko - generalnie imprezę można zacząć oglądać od play-offów
Poważnie to smutna będzie ta impreza. Nie ma nas i nie ma Italii której zawsze kibicuję. Pozostaje Hrvatska, Hiszpania i oczywiście mój Sąsiad z chorągiewką

Edit. Zgadzam się z Pawlisko - generalnie imprezę można zacząć oglądać od play-offów
