07-06-2026, 09:29
Dla wszystkich którzy kręcą nosem, że Svetlin, że z Korony, polecam obejrzeć najnowszy materiał Janczyka o Lechu, na Weszło. W pewnym momencie omawiając transfer Svetlina wrzuca porównanie statystyk gracza Korony i Antka, podkreślam gracza słabej korony z podstawowym pomocnikiem Mistrza Polski.
