07-06-2026, 10:01
Trzeba pamiętać, że kilkanaście lat temu większość klubów miała słabych piłkarzy.
Teraz w praktycznie każdym znajdziesz zawodnika topowego do nadaje ligi. M.in. przez to jest tak wyrównana.
Liga się rozwija i co raz lepsi piłkarze tutaj są a nie każdego upchniesz w Widzewie, Legii czy Lechu.
Muszą się rozejść po innych klubach a może nawet liczą, że szybko ktoś ich dostrzeże.
To też powinno zmienić nam optykę na patrzenie na transfery z wewnątrz ligi.
Teraz w praktycznie każdym znajdziesz zawodnika topowego do nadaje ligi. M.in. przez to jest tak wyrównana.
Liga się rozwija i co raz lepsi piłkarze tutaj są a nie każdego upchniesz w Widzewie, Legii czy Lechu.
Muszą się rozejść po innych klubach a może nawet liczą, że szybko ktoś ich dostrzeże.
To też powinno zmienić nam optykę na patrzenie na transfery z wewnątrz ligi.

