07-06-2026, 11:52
Oglądałem to na weszło, teraz na meczykach Roki o nim wspomniał. Raczej każdy mówi, że to świetny grajek pod nasz styl, biega bardzo dużo, świetna asekuracja. Typowa szóstka i raczej wspominają, że świetnie by wyglądał obok Antka (Antek wyżej), ale raczej za 1,5mln będzie nie do wyjęcia. Korona zapłaciła za niego 800tys, a się sprawdził. Z kolei jeszcze spory potencjał by go sprzedać z zyskiem w przyszłości, u Dorscha ten potencjał jest dużo mniejszy.
