07-06-2026, 12:02
Faza grupowa jest tak chujowa, że spośród wszystkich meczów może 3 są do obejrzenia, no chyba, że się jest fanem jakieś drużyny to może 3+3
Dodatkowo godziny rozgrywania spotkań to chyba tylko dla tych co na nockach siedzą w pracy albo po południówce.
Liczę że organizacyjnie to będzie WIELKA KLAPA i chyba to może być najciekawsze
Dodatkowo godziny rozgrywania spotkań to chyba tylko dla tych co na nockach siedzą w pracy albo po południówce.Liczę że organizacyjnie to będzie WIELKA KLAPA i chyba to może być najciekawsze
