07-06-2026, 13:00
Ciężko powiedzieć.
Wg mnie Mrozek był w podobnej sytuacji jak teraz Bąkowski i też w niego nie wierzyłem.
Historia pokazała, że wystarczy komuś dać szansę. Niestety z bramkarzami tak jest - muszą okrzepnąć a w Lechu grającym o tytuł nie ma na to miejsca by zawalał mecze.
Jednoznacznie więc ciężko ocenić, może musi przejść drogę Lisa i Mrozka?
Wg mnie Mrozek był w podobnej sytuacji jak teraz Bąkowski i też w niego nie wierzyłem.
Historia pokazała, że wystarczy komuś dać szansę. Niestety z bramkarzami tak jest - muszą okrzepnąć a w Lechu grającym o tytuł nie ma na to miejsca by zawalał mecze.
Jednoznacznie więc ciężko ocenić, może musi przejść drogę Lisa i Mrozka?
