Wrzucę nowy temat gdzie będzie łatwiej ogarnąć potem sezon po sezonie kto ma ile kontraktu, jaka jest/była kadra. Będzie łatwiej wrócić do takich danych.
Tutaj oczywiście jak kto woli bardziej do dyskusji temat aczkolwiek pewnie inny temat "Transfery i Quo Vadis" w tym brylują.
Dodatkowo przyjąłem kwalifikację zawodników wg pozycji w transfermarkt przez co mamy urodzaj napastników - zastanawiam się czy tych z opisem "lewy, prawy napastnik" nie dać do pomocników.
W ten sposób rok temu Pablo trafił jako napastnik bo taką miał główną pozycję w transfermarkt.
Pozycje w kadrze:
bramkarz - 3 zawodników
Lewi obrońcy: 2
Prawi obrońcy: 2
Środkowi obrońcy: 5
Lewi pomocnicy: 1
Prawi pomocnicy: 1
Defensywni pomocnicy: 5
Ofensywni pomocnicy: 3
Napastnicy (lewi, środkowi, prawi): 8
Tutaj oczywiście jak kto woli bardziej do dyskusji temat aczkolwiek pewnie inny temat "Transfery i Quo Vadis" w tym brylują.
Dodatkowo przyjąłem kwalifikację zawodników wg pozycji w transfermarkt przez co mamy urodzaj napastników - zastanawiam się czy tych z opisem "lewy, prawy napastnik" nie dać do pomocników.
W ten sposób rok temu Pablo trafił jako napastnik bo taką miał główną pozycję w transfermarkt.
Pozycje w kadrze:
bramkarz - 3 zawodników
Lewi obrońcy: 2
Prawi obrońcy: 2
Środkowi obrońcy: 5
Lewi pomocnicy: 1
Prawi pomocnicy: 1
Defensywni pomocnicy: 5
Ofensywni pomocnicy: 3
Napastnicy (lewi, środkowi, prawi): 8
