07-06-2026, 13:54
Z bramkarzami to jak z napastnikami. Jak żonglujesz jednymi i drugimi to tak na prawdę sam sobie robisz pod górę bo tam najbardziej potrzebna jest stabilizacja. Jak masz bramakrza który generalnie nie robi błędów albo zdarzają mu się od czasu do czasu to go nie zmieniasz i cieszysz się, ze w bramie masz spokój. Z napastnikami jest trochę lepiej bo możesz zmienić w trakcie meczu a nowy może się pokazać z dobrej strony ale generalnie jak masz człowieka który nie ma przestojów w strzelaniu to go wystawiasz bo liczysz, że tym razem coś strzeli.
