07-06-2026, 16:38
Rzucił mi się w oko jako ostatni. Dużo mamy tych napastników.
Fajnie byłoby jego, Palmę, Bengtssona i Lismana porozrzucać po skrzydłach.
Fajnie byłoby jego, Palmę, Bengtssona i Lismana porozrzucać po skrzydłach.
