08-06-2026, 01:02
Svetlin został już potwierdzony, że Lech chodzi za nim od początku roku. A wcześniej jak był w Celje, to Lech też go miał na radarze. I akurat znacznie bardziej przemawia do mnie wywiad ze Svetlinem ze Słowenii, niż okrągłe słowa naszych członków zarządu na potrzeby medialnych wywiadów o klubie.
