08-06-2026, 07:33
Ale pewnie nie prosili żeby już więcej nie strzelać 
Najważniejsze że bez kontuzji. Głosy z MS "w klubie gra super a przyjeżdża na kadrę i daje ciała". Znane?
A tak przy okazji, nie mając żadnego gracza na MŚ z klubu omija nas chyba premia od Fifa...

Najważniejsze że bez kontuzji. Głosy z MS "w klubie gra super a przyjeżdża na kadrę i daje ciała". Znane?
A tak przy okazji, nie mając żadnego gracza na MŚ z klubu omija nas chyba premia od Fifa...
