08-06-2026, 12:07
Ponoć Hellebrand ma 1,7M klauzulę odejścia i już Widzew przy nim łazi. To w takim wypadku dziwię się, że Lech nie kręci się przy nim. U nas puchary, w Widzewie walka o spadek i kompletny chaos.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |