08-06-2026, 13:23
Wydaje mi się, że Hellbrand myśli o ewentualnej zmianie tylko z uwagi na grubą przebitkę wynagrodzenia.
Jestem w stanie uwierzyć, że nie wybrałby Lecha w tym momencie nawet jeśli to wiązałoby się z podwyżką. Pewnie nie byłaby ona tak znaczącą jak chęć spróbowania w Górniku i coś więcej.
Wtedy wchodzi Widzew cały na czerwono i oferuje grubą kasę to wieku by pomyślało o zmianie.
Mnie cieszy, że nie ma tam nikogo z naszych obecnych i byłych piłkarzy.
Jestem w stanie uwierzyć, że nie wybrałby Lecha w tym momencie nawet jeśli to wiązałoby się z podwyżką. Pewnie nie byłaby ona tak znaczącą jak chęć spróbowania w Górniku i coś więcej.
Wtedy wchodzi Widzew cały na czerwono i oferuje grubą kasę to wieku by pomyślało o zmianie.
Mnie cieszy, że nie ma tam nikogo z naszych obecnych i byłych piłkarzy.
