08-06-2026, 14:19
Też tak sądzę. Górnik za bardzo nie chce go sprzedać, ani Hellebrand odejść, bo pasuje mu lokalizacja blisko Czech. Zmieni Górnika na Widzew bo dadzą mu pewnie kabzyliony. O 100k więcej od Lecha by się pewnie nie schylił.
